بازرگانی ایلیا
خانه / کنسرو ماهی / فروش کنسرو ماهی رکس پلاس

فروش کنسرو ماهی رکس پلاس

فروش کنسرو ماهی رکس پلاس از چه طریقی انجام می گیرد؟ کنسرو ماهی رکس که یکی از برندهای جدید است ، با کیفیت فوق العاده در بازار جایگاه ویژه ای می گیرد.

ویژگی های کنسرو رکس پلاس

کنسرو ماهی رکس پلاس از فیله های ماهی هوور تولید می گردد که در کنار مزه ی بسیار بی نظیر خود ظاهر سفید و فیله ای زیبایی دارد.

فروش کنسرو ماهی رکس پلاس

این کنسرو ماهی بسته بندی زیبایی دارد که رقابت سنگینی با تولیدکنندگان ترکیه ای دارد. کنسرو ماهی رکس کوچکترین تکه سیاه درون قوطی دیده نمی شود. 

فروش کنسرو ماهی رکس پلاس

خیلی از مشتریان به دنبال محصولی با کیفیت می گردند که قیمت مناسبی هم داشته باشد که در صورت صادرات برای آنها مقرون به صرفه باشد.

کنسرو ماهی یکی از غذاهای لذیذی است که در سر سفره ی تمامی خانواده ها دیده می شود . طعم متفاوت و در دسترس بودن این محصول جایگاه ویژه ای را بین عموم گرفته است . این محصول مناسب خانه دار ها و شاغلان و دانشگاهها و پادگان ها است . با کنسرو ماهی می توان ده ها نوع غذا با توجه به  ذائقه های مختلف طبخ کرد که به عنوان پیش غذا و غذای اصلی استفاده شود.

کنسرو رکس پلاس در مقایسه با رقبا در حد این کیفیت قیمت بسیار مناسب تری دارد که برای خرید این کنسرو بی نظیر با کارشناسان ما ارتباط بگیرید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش عاطفه کریمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127804922
شماره تلفن ثابت:02833789390
آدرس کانال: aradiliya@
آدرس سایت: www.cannedbean.ir
پست الکترونیکی:faezekarimi@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

خرید بهترین تن ماهی خارجی

خرید بهترین تن ماهی خارجی از طریق اینترنت انجام می گیرد. برای اطلاع از بهترین …

بازرگانی ایلیا