بازرگانی ایلیا
خانه / کنسرو ماهی / خرید بهترین تن ماهی خارجی

خرید بهترین تن ماهی خارجی

خرید بهترین تن ماهی خارجی از طریق اینترنت انجام می گیرد. برای اطلاع از بهترین انواع تن ماهی از طریق سایتهای ما اقدام نمایید.

با توجه به تبلیغات گسترده برای خرید محصولات تولید داخل اما کماکان مردم به دنبال خرید محصولات خارجی هستند، جالب توجه است که وقتی نام محصولی خارجی باشد اما تولید داخل باشد طرفداران بیشتری پیدا می کند.

بهترین تن ماهی خارجی با ماهی گیدر تولید میشود که هم گرانتر و هم خوشمزه تر است.

شاید یکی از دلیلهای انتخاب محصول خارجی این باشد که کیفیت بهتری دارد ، در جامعه ما الفاظ اشتباه بسیار استفاده می شود مثلا : کنسرو ماهی به عنوان تن ماهی شناخته می شود ، با اینکه تن خود از انواع ماهی است که در ساخت کنسرو از آن استفاده می شود.

انواع ماهی در روند تولید

  • گیدر
  • زرده
  • هوور
  • اسبک
  • تن
  • کلیکا

بهترین تن ماهی خارجی

نکته قابل توجه این است که تمام محصولات شیلاتی را نمی‌توان به صورت تازه در اختیار مردم در اقصی نقاط کشور قرار داد. مثلاً تن ماهی‌ها گروهی از آبزیان هستند که ارزش غذایی قابل‌توجهی دارند، میزان زیادی از صید آبزیان را در آب‌های جنوب، هرمزگان و بوشهر تشکیل می‌دهند.

اگر بخواهیم این ماهی را به صورت تازه به سایر نقاط کشور از جمله شهرهای غربی و تهران بفرستیم تازگی و کیفیت خود را از دست می‌دهند ، درحالی‌که بعد از صید با حفظ کیفیت می‌توان آن‌ها را منجمد و بعد بلافاصله پخت و کنسرو کرد. در این شرایط کیفیت، تازگی و ارزش غذایی محصول اولیه حفظ می‌شود.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش عاطفه کریمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127804922
شماره تلفن ثابت:02833789390
آدرس کانال: aradiliya@
آدرس سایت: www.cannedbean.ir
پست الکترونیکی:faezekarimi@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

فروش کنسرو ماهی رکس پلاس

فروش کنسرو ماهی رکس پلاس از چه طریقی انجام می گیرد؟ کنسرو ماهی رکس که …

بازرگانی ایلیا